fbpx

DAJ SWOJEMU DZIECKU SUPERMOC

ZAPISZ JE NA TRENING UWAŻNOŚCI! (KLIK)

ZDROWIE

Wzmocnienie układu odpornościowego.

KONCENTRACJA

Zwiększenie zdolności koncentracji i polepszenie pamięci.

SPOKÓJ

Zwiększenie zdolności radzenia sobie z lękiem, niepokojem, zmartwieniami.

EMOCJE

Wzrost umiejętności rozpoznawania i radzenia sobie z emocjami.

KREATYWNOŚĆ

Większa otwartość na nowe.

SEN

Szybsze zasypianie i spokojniejszy sen.

ŻYCZLIWOŚĆ

Rozwój życzliwości dla siebie i innych.

RELACJE

Lepsze relacje interpersonalne.

LATA DOŚWIADCZEŃ W PRACY Z DZIEĆMI

%

PROCENT DZIECI I NASTOLATKÓW ZADOWOLONYCH Z UDZIAŁU W TRENINGU

GODZINY POŚWIĘCONE NA PRAKTYKĘ METODY ELINE SNEL

KWALIFIKACJE

Jestem certyfikowanym trenerem oraz superwizorem uważności dla dzieci i nastolatków Metody Eline Snel w Academy for Mindful Teaching. Superwizuję swoją pracę u twórczyni metody w Holandii.

Współpracuję z Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Instytutem Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego prowadząc zajęcia dla studentów. Popularyzuję wiedzę o uważności dla dzieci, nastolatków i dorosłych podczas spotkań otwartych, konferencji, warsztatów oraz współprowadząc pierwszą polską stronę promującą uważność i trening Metodą Eline Snel. Współorganizuję Festiwal Uważności oraz konferencję uWAŻNI DOROŚLI-uWAŻNE DZIECI.

WYKSZTAŁCENIE

Z wykształcenia jestem psychologiem (jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim) oraz ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej MKN w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej. Wciąż doskonalę się zawodowo. Ukończyłam trening MBSR oraz MBLC, nadal doskonalę się w Mindfulness Association, biorąc udział w szkoleniach i odosobnieniach.

Nauczyciele uważności i współczucia oraz terapeuci, którym tak dużo osobiście zawdzięczam i którzy są wielką inspiracją w mojej pracy to: Agata Pawlicka-Czarny, Anna Biesiada, Dagmara Kuczyńska-Ginko, Katarzyna Górka, Stanisława Kufel, Alicja Heyda, Annick Nevejan, Anna Zubrzycki, Dorota Chlebuś, Eline Snel, Anthony Korahais.

Certyfikaty (KLIKNIJ) 

ROZWÓJ

Uczestniczyłam w licznych konferencjach (również współorganizowałam 2 konferencje na Uniwersytecie Wrocławskim: „Cielesne korzenie psychiki. O pracy z ciałem w psychoterapii”) i kursach doskonalących z zakresu pracy z ciałem i rozwoju osobistego (m.in. Core Energetcs, Metoda Feldenkraisa, TRE, Analiza Bioenergetyczna, Focusing).

 

SKĄD UWAŻNOŚĆ

Podczas jednej z długich podróży spotkałam w hiszpańskich górach mądrego człowieka, który podzielił się ze mną wierszem:

With an open heart (z otwartym sercem)

and a quiet mind (i cichym umysłem)

there are no doors (nie ma żadnych drzwi)

Uważność w życiu codziennym ułatwia mi otwieranie serca, wyciszanie umysłu i czerpanie z wewnętrznej mądrości. Chcę się tym dzielić z innymi. Pracą z dziećmi pasjonuję się się od zawsze. Kocham z nimi odkrywać supermoc uważności. Podczas tych spotkań doświadczamy, że nie musimy się zmieniać. Wystarczy wracać do spokoju oddechu i ciepłego serca. 

KLIKNIJ TUTAJ, by dowiedzieć się więcej- jak pracuję i z jakich metod korzystam.

 

GÓRY

Od dzieciństwa dawały ciszę. Nie pozwalały się przyzwyczajać do tego, co jest. Uczyły smakować każdą chwilę i widok, bo zdarza się tylko raz. No i daleko chodzić- wiadomo, najlepsze knedliki i naleśniki z czekoladą są po czeskiej stronie 😉

FOTOGRAFIA

Fotografuję przede wszystkim to, co mnie zauroczy, zafascynuje, zaskoczy podczas podróży. Chcę świadomie uchwycić właściwy moment, dlatego fotografuję aparatem analogowym. Marka Zorki. Model 4. Nie chcę go zamienić na inny. ( kliknij strzałkę > po prawej, by przejść dalej)

AZJA

Przygoda z Azją zaczęła się, gdy zaczęłam Studium Języka i Kultury Chin. Potem były podróże do Chin, na Filipiny. Czego mnie nauczyły? Przede wszystkim odwagi, wiary w ludzką życzliwość i nieuleczalnej miłości do chińskich pierożków jiaozi.

LWÓW

Przy ul. Ormiańskiej napis głosi, że do nieba 12 metrów… Ale czuć je znacznie bliżej. Pijąc gorącą czekoladę po lwowsku na dachu z przyjaciółką artystką, przechadzając się cichymi uliczkami o wielu wspomnieniach, patrząc na Klimta w oknie, słuchając pianisty wieczorem w Kawiarni Sztuka. Zimą i latem- zawsze gościnny, zawsze pozostawia tęsknotę.

BAŁKANY

Jak już, to tylko na stopa. Przede wszystkim urzekły mnie gościnnością mieszkańców, przypadkowymi spotkaniami przy kawie w tureckiej dzielnicy Skopje, ciepłymi fiordami Czarnogóry.

ZAINTERESOWANY?

Zostaw swój adres e-mal. Od czasu, do czasu prześlemy nań najważniejsze informacje o naszej ofercie i organizowanych wydarzeniach. Gwarantujemy, że nie będzie to zalew nic nie wnoszących mejli.

 

 

UDAŁO SIĘ!