fbpx
bezpłatny kurs ON-LINE 

Jak znaleźć spokój w niespokojnym świecie

Praktyka “Koła świadomości” oraz wystąpienie z dnia 23.04.2020 z konferencji uWAŻNI DOROŚLI – uWAŻNE DZIECI z udziałem polskich i światowych ekspertów w dziedzinie uważności, psychoterapii i badań nad uważnością dedykowanej nauczycielom, psychologom, pediatrom, psychiatrom,  terapeutom, rodzicom…  

W szalonym świecie skupionym na zysku i efektywności tak się skupiamy na mózgu – który jest tylko elementem układu nerwowego, że tracimy umysł. Cierpimy, odczuwamy niepokój, jesteśmy w wiecznym napięciu i pośpiechu. W naszej wspólnej pracy pomagam małym i dużym ludziom zrozumieć umysł i korzystać z niego na co dzień, byśmy mogli doświadczać poczucia bezpieczeństwa, przynależności i tworzyć bardziej życzliwy świat.

Podczas konferencji miałam przyjemność podzielić się swoim doświadczeniem i zaszczyt wystąpić obok takich ekspertów jak Eline Snel, Anna Zubrzycki, prof. Bogdan de Barbaro czy dr Stanisław Radoń.

CZY TO JEST TO, CZEGO TERAZ POTRZEBUJESZ?

Niektóre z korzyści płynących z praktykowania

“Koła świadomości” (ćwiczenie zawarte w kursie):

1. Potężna integracja mózgu poprzez otwarcie go na poczucie przynależności za pomocą skupienia uwagi, swobodnej obserwacji i życzliwej intencji.
2. Obniżenie poziomu kortyzolu.
3. Poprawa działania układu sercowo-naczyniowego.
4. Wzmocnienie układu odpornościowego.
5. Zmniejszenie stanu zapalnego.
6. Zmiana enzymu, który naprawia chromosomy.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Magda Kasprzyk jest doświadczoną podróżniczką w świecie zewnętrznym i wewnętrznym. Liczne wyprawy i spotkania doprowadziły do refleksji, że w świecie zdominowanym przez epidemię niepokoju i cierpienia, gdzie liczy się wyłącznie intelekt, który analizuje i dzieli- potrzeba integracji i powrotu do słuchania mądrości CAŁEGO UMYSŁU. Uwzględniając ciało, serce, relacje – jej misją jest pomoc w czułym zrozumieniu umysłu, odzyskaniu wewnętrznej mocy i budowaniu pełnych miłości relacji.

Z wykształcenia jest psychologiem, psychoterapeutką, superwizorką uważności, jedną z pierwszych w Polsce trenerek Safe & Sound Protocol. Współpracuje z Lisą Spiegel i Eline Snel, odbyła szkolenia z prof. Stephenem Porgesem. 

Obecnie pracuje głównie w bajkowym lesie pod Wrocławiem, m.in. własnym, autorskim programem “Pa Nda i podróż 8 zmysłów“, a także podczas indywidualnych sesji terapeutycznych zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.

95% specjalistów zajmujących się zdrowiem umysłowym czy pomagających rozwijać umysł (nauczyciele od przedszkoli po uczelnie wyższe) nie zna definicji umysłu.

W tym kursie dowiesz się, czym jest umysł i jak korzystać z pełni jego potencjału. Na wiedzy się nie kończy – otrzymujesz bezpośrednie doświadczenie – praktykę, w której możesz zauważyć, jak korzystać z wszystkich 8 zmysłów.

Obejrzyj także zaproszenie na mój pełny kurs

"Jak <<skupić>> dziecko na 30 minut"

ZAUFALI MI MIĘDZY INNYMI:

WROCŁAWSKIE CENTRUM ROZWOJU SPOŁECZNEGO

INSTYTUT PSYCHOLOGII UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

WROCŁAWSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

ZAINTERESOWANY?

Zostaw swój adres e-mal. Od czasu, do czasu prześlemy nań najważniejsze informacje o naszej ofercie i organizowanych wydarzeniach. Gwarantujemy, że nie będzie to zalew nic nie wnoszących mejli.

 

 

UDAŁO SIĘ!