fbpx

ZROZUM SWÓJ UMYSŁ, ODZYSKAJ SPOKÓJ I RELACJE

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ PSYCHOTERAPEUTYCZNĄ

PROBLEMY W RELACJACH

Rozwiń

Wycofywanie się z relacji, obwinianie innych, krytykowanie siebie i innych bez powodu, poczucie samotności.

DEPRESJA I POCZUCIE BEZNADZIEI

Rozwiń

Depresja, poczucie rozpaczy i beznadziei- braku możliwości ucieczki, bezradność, wstyd, poczucie bezwartościowości, brak energii.

NIEPOKÓJ I NAPIĘCIE

Rozwiń
  • Unikanie uczuć i bólu poprzez: nadmierne zajmowanie się pracą, emocjonalne jedzenie, nadmierne ćwiczenia, dysocjację, łagodzenie bólu używkami
  • Lęk, męczące myśli, koszmary senne, nadmierna czujność
  • Rozdrażnienie, trudności z koncentracją, impulsywność, wybuchy złości

PROBLEMY ZDROWOTNE

Rozwiń

Dysregulacja autonomicznego układu nerwowego- zmniejszona odporność, problemy żołądkowe, przewlekłe bóle pleców, zaburzenia snu, zaburzenia autoimmunologiczne, wysokie ciśnienie, uzależnienia.

Czy to znaczy, że będę ci doradzać i powiem ci, co masz robić? Psychoterapia ma na celu budowanie siły osoby zgłaszającej się po pomoc i jej zaufania do siebie. Rozwiązanie jest w Tobie. Zadaniem psychoterapeuty jest wspieranie na drodze do większego spokoju i odpowiedzialności za swoje życie- a nie uzależnianie od swoich porad. Psychoterapia jest więc współpracą dwóch ekspertów- ekspertem od swojego życia jesteś Ty.

ZROZUM I WYREGULUJ SWÓJ UKŁAD NERWOWY 

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ SAFE & SOUND PROTOCOL™

NADWRAŻLIWOŚĆ SŁUCHOWA

ZABURZENIA PRZETWARZANIA SŁUCHOWEGO

NIEPOKÓJ

TRUDNOŚCI EMOCJONALNE I SPOŁECZNE

Safe & Sound Protocol™ (SSP) to pięciogodzinna interwencja dźwiękowa oparta na Teorii Poliwagalnej dr Stephena Porgesa. Słuchanie specjalnie przetworzonej muzyki ze wsparciem wykwalifikowanego specjalisty trenuje układ nerwowy, aby czuć się bezpiecznie i swobodnie.  Kiedy ludzie są w stanie regulować swój stan fizjologiczny, aby czuć się emocjonalnie zrównoważonym, stwarza to możliwość większego zaangażowania społecznego i skutecznej terapii. 

Psychoterapia na żywo / online

– szybki oddech, gonitwa myśli?

– nie możesz się zatrzymać?

– nie potrafisz utrzymać satysfakcjonujących relacji?

Wiem, jak się wychodzi z tej samotnej krainy cierpienia- zapisz się na pierwsze spotkanie i sprawdź, czy nasza współpraca może Ci pomóc.

Safe & Sound Protocol™ (grupowo online)

Badania kliniczne wykazały skuteczność SSP w przypadku:

– trudności społeczne i emocjonalne

– nadwrażliwość słuchowa

– trudności w przetwarzaniu dźwięku

– kłopoty z koncentracją

Safe & Sound Protocol™ dla rodzica i dziecka (online)

Zrozum i wyreguluj własny układ nerwowy, by móc towarzyszyć swojemu dziecku w podróży z Safe & Sound Protocol™ ku spokojowi, stabilności i lepszym relacjom.

„Często zmieniamy położenie geograficzne. A to, czego potrzebujemy, to zmiana stanu układu nerwowego”

Stephen Porges

„Nie jesteś wadliwy, nie potrzebujesz naprawy. Jeśli dostaniesz odpowiednie wsparcie, będziesz w stanie zrezygnować ze strategii obronnych i pokazać światu swą wrodzoną wartość, mądrość i kreatywność- swoją wielkość. Odkryj swoją moc i pozwól się zaskoczyć. Przeszłość dała ci wyjątkowe spojrzenie na życie. Tylko ty możesz podjąć decyzję, co z nim dalej zrobisz. Jesteś we właściwym miejscu. Jesteś tutaj.”

– Arielle Schwartz

„Dzieci nie zawsze słuchają cię uważnie, ale zawsze uważnie cię naśladują”

Eline Snel

KWALIFIKACJE

Pracuję w podejściu psychoterapii integratywnej systemowej, a więc korzystam z metod pochodzących z różnych nurtów, m.in. Teorii Poliwagalnej, Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS), Terapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP), psychodynamicznego, systemowego, hipnozy ericsonowskiej, pracy z ciałem, gestalt, poznawczo-behawioralnego. Jestem też jedną z pierwszych w Polsce trenerek Safe & Sound Protocol. Dzięki temu dostosowuję terapię do aktualnych potrzeb klienta, co pomaga mu wprowadzić trwałe zmiany oraz czerpać więcej satysfakcji z życia i relacji z innymi. Jestem też certyfikowanym trenerem uważności- i właśnie rozwijanie życzliwej i otwartej uwagi jest podstawą naszej współpracy. Pracuję z osobami dorosłymi- również wspierając je, gdy zmagają się z trudnościami w rozumieniu i wychowywaniu dzieci.

Swoją pracę superwizuję u certyfikowanego superwizora Polskiej Federacji Psychoterapii- Anny Biesiady

oraz u Lisy Spiegel– licencjonowanej doradczyni zdrowia psychicznego (LMHC), certyfikowanej terapeutki IFS, założycielki centrum wsparcia dla rodzin – Soho Parenting w Nowym Jorku.

WYKSZTAŁCENIE

Z wykształcenia jestem psychologiem (jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim) oraz ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Certyfikaty (KLIKNIJ) 

ROZWÓJ

Uczestniczyłam w licznych konferencjach (również współorganizowałam 2 konferencje na Uniwersytecie Wrocławskim: „Cielesne korzenie psychiki. O pracy z ciałem w psychoterapii”). Wciąż doskonalę się zawodowo. Ukończyłam szkolenia: Teoria poliwagalna, oksytocyna i neurobiologia miłości, Safe and Sound Protocol Training, Remote SSP Facilitation, Diagnoza kliniczna DSM-IV-TR i nowości w DSM-5, Integratywna Systemowa Psychoterapia Zaburzeń Depresyjnych, Integratywna Systemowa Psychoterapia Zaburzeń Lękowych i Posttraumatycznych, Hipnoza kliniczna- kurs podstawowy i zaawansowany, Psychoterapia par, Psychodynamiczne leczenie zaburzeń u pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości. 

Zacznij zmianę teraz – umów się na pierwsze spotkanie

W nagłym wypadku zadzwoń pod 112 lub odwiedź najbliższy szpital.

3 + 4 =

690 355 466

magda@magdakasprzyk.pl

ZAINTERESOWANY?

Zostaw swój adres e-mal. Od czasu, do czasu prześlemy nań najważniejsze informacje o naszej ofercie i organizowanych wydarzeniach. Gwarantujemy, że nie będzie to zalew nic nie wnoszących mejli.

 

 

UDAŁO SIĘ!