fbpx

Warsztaty odbędą się na żywo (Zoom)

 29 lutego oraz 1,4,5,6 marca (czwartek- środa bez weekendu) 

FEATURED IN

Po co przychodzisz na

5 DNI TRANSFORMACJI: PRZEBUDŹ OGIEŃ ?

RAZ NA ZAWSZE ZMIENIASZ RELACJĘ ZE STRESEM I SOBĄ JAKO CAŁOŚCIĄ: uczuciami, myślami, zachowaniami, wzorcami układu nerwowego

Poznajesz skuteczne narzędzia, które pomagają Ci zintegrować złość - a więc zmniejszyć stres, przezwyciężyć lęk i brak energii oraz poprawić sen

Odkrywasz sekrety zapraszania magii, spontaniczności i flow do codziennego życia

Doświadczasz połączenia uważności, medytacji, ożywiania marzeń, breathworku i praktyk odczuwania przyjemności

Otrzymujesz prezenty i wyjątkowe propozycje WYŁĄCZNIE dla osób, które uczestniczą w warsztatach na żywo

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

Połączenie. Odkrywanie. Transformacja. Przyjemność.

Relaks, regulacja układu nerwowego i nauka ze mną podczas wyjątkowych spotkań na żywo (Zoom) dadzą Ci wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby wprowadzić uważność i życzliwość już teraz do Twojego życia! Zyskasz wiedzę i doświadczenie: jak mieć dostęp do harmonii i poczucia bezpieczeństwa wszędzie i zawsze.

Możesz zaufać! To PRAWDZIWE DOŚWIADCZENIE, które od pierwszego dnia zmieni Twoje życie!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

POZNAJ MAGDĘ KASPRZYK

Magda nauczyła tysiące dzieci i dorosłych, jak dać się zauważyć i w końcu żyć wolno jako najbardziej autentyczna wersja siebie. W Podcaście DUŻE UCZUCIA koi, dodaje energii i odwagi. Wie, jak się wychodzi z samotnej krainy cierpienia – zrobiła to dla siebie i z tysiącami osób.  Uważność i regulacja układu nerwowego zmieniły jej życie, co pozwoliło przestać żyć wspomnieniem, zaufać, że może żyć tak, jak pragnie. Codziennie zachwyca się efektem: miłością, bliskością i harmonią, które nauczyła się przyjmować. Tego samego pragnie dla Ciebie i dlatego stworzyła te warsztaty. 

Jest psychologiem i psychoterapeutą, pełniła rolę superwizora uważności,  współorganizowała Festiwal uważności, wprowadzała do Polski Safe and Sound Protocol (teoria poliwagalna). 12 lat pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi oraz ciągłe poszukiwania pozwoliły jej opracować nowe podejście integrujące wiele dyscyplin – psychoterapię, pracę z traumą, qigong, uważność, lasoterapię, teorię poliwagalną, System Wewnętrznej Rodziny i breathwork. Obecnie pracuje głównie własnymi autorskimi programami dla dorosłych: “Od życia wspomnieniem do życia marzeń” oraz dla dzieci i nastolatków: “Pa Nda i podróż 8 zmysłów” .  

Misją Magdy jest pomóc Ci stać się szczęśliwą, zdrową i upojoną pełnią życia. Zróbmy to razem!

Warsztaty odbędą się na żywo (Zoom)

 29 lutego oraz 1,4,5,6 marca (czwartek- środa bez weekendu) 

 

„Przywilej tego życia to stać się tym, kim naprawdę jesteś.”

Carl Jung

ZAINTERESOWANY?

Zostaw swój adres e-mal. Od czasu, do czasu prześlemy nań najważniejsze informacje o naszej ofercie i organizowanych wydarzeniach. Gwarantujemy, że nie będzie to zalew nic nie wnoszących mejli.

 

 

UDAŁO SIĘ!