fbpx

Jesteś tu, bo pragniesz obrać inną ścieżkę radzenia sobie ze stresem, ale po prostu nie znalazła(e)ś jeszcze odpowiedniej mapy. Aż do teraz.

 Może trudno Ci w to uwierzyć, ale to, że ciągle czujesz niepokój, przemęczenie, wybuchasz, martwisz się czy zamykasz się w sobie – to wspomnienie Twojego układu nerwowego, które wciąż uruchamia się w odczuciach w ciele, emocjach i myślach. Aby wyjść z błędnego koła stresu niezbędna jest zmiana wzorca układu nerwowego.

CO OSIĄGNĘŁY OSOBY DZIĘKI PRACY ZE MNĄ:

ŻYCIE PRZED PROGRAMEM

PROBLEMY W RELACJACH

Rozwiń

Wycofywanie się z relacji, obwinianie innych, krytykowanie siebie i innych bez powodu, poczucie samotności.

DEPRESJA I POCZUCIE BEZNADZIEI

Rozwiń

Depresja, poczucie rozpaczy i beznadziei- braku możliwości ucieczki, bezradność, wstyd, poczucie bezwartościowości, brak energii.

NIEPOKÓJ I NAPIĘCIE

Rozwiń
  • Unikanie uczuć i bólu poprzez: nadmierne zajmowanie się pracą, emocjonalne jedzenie, nadmierne ćwiczenia, dysocjację, łagodzenie bólu używkami
  • Lęk, męczące myśli, koszmary senne, nadmierna czujność
  • Rozdrażnienie, trudności z koncentracją, impulsywność, wybuchy złości

PROBLEMY ZDROWOTNE

Rozwiń

Dysregulacja autonomicznego układu nerwowego- zmniejszona odporność, problemy żołądkowe, przewlekłe bóle pleców, zaburzenia snu, zaburzenia autoimmunologiczne, wysokie ciśnienie, uzależnienia.

ŻYCIE PO PROGRAMIE

SKUTECZNA SAMOREGULACJA I WIĘCEJ POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA

SKUPIENIE NA TYM, CO NAJWAŻNIEJSZE DLA CIEBIE, ZACZYNAJĄC OD TERAZ...

... PRZY ZACHOWANIU PRZESTRZENI DLA DOŚWIADCZEŃ Z PRZESZŁOŚCI, KTÓRE WYMAGAJĄ UWOLNIENIA I ZINTEGROWANIA.

ZŁAGODZENIE LUB ZUPEŁNE USTĄPIENIE OBJAWÓW CHORÓB AUTOIMMUNOLOGICZNYCH

UMIEJĘTNOŚĆ RADZENIA SOBIE ZE STRESEM NIE TYLKO W TEORII CZY MÓWIENIU, ALE PRZEDE WSZYSTKIM W DOŚWIADCZENIU, PRAKTYCZNYCH STRATEGIACH I ZINTEGROWANEJ PRAKTYCE

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Wiem, jak się wychodzi z samotnej krainy cierpienia – zrobiłam to dla siebie i zrobiłam to już z setkami innych osób.  Uważność i regulacja układu nerwowego zmieniły moje życie, co pozwoliło mi przestać żyć wspomnieniem, zaufać, że mogę żyć tak, jak pragnę. Codziennie zachwycam się efektem: miłością, bliskością i harmonią, które nauczyłam się przyjmować. Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego stworzyłam ten program. 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, pełniłam rolę superwizora uważności,  współorganizowałam Festiwal uważności, wprowadzałam do Polski Safe and Sound Protocol (teoria poliwagalna). 12 lat pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi oraz ciągłe poszukiwania pozwoliły mi opracować nowe podejście integrujące wiele dyscyplin – psychoterapię, pracę z traumą, qigong, uważność, lasoterapię, teorię poliwagalną, System Wewnętrznej Rodziny i breathwork. Obecnie pracuję głównie własnymi autorskimi programami dla dorosłych: “Od życia wspomnieniem do życia marzeń” oraz dla dzieci i nastolatków: “Pa Nda i podróż 8 zmysłów” .  

ETAPy MOŻESZ ZREALIZOWAĆ POJEDYNCZO

Co znajdziesz w 3 etapach programu

“OD ŻYCIA WSPOMNIENIEM DO ŻYCIA MARZEŃ”

To krok milowy na drodze do harmonii. Poznasz swój wzorzec układu nerwowego, nauczysz się – jak go samodzielnie zmieniać na co dzień w zrelaksowany sposób, by wyjść z uzależnienia od kortyzolu, stać się Świadomym Dorosłym i przyjąć efekt, o którym marzysz.

Dzięki skutecznym metodom samoregulacji, zmianie trybu życia i mojemu wsparciu –  TA ZMIANA JEST TRWAŁA. Zapisz się na pierwsze 3 spotkania i sprawdź, czy nasza współpraca może Ci pomóc.

ETAP 1: ODKRYJ WZORZEC UKŁADU NERWOWEGO

Poznaj wzorzec swojego układu nerwowego i naucz się zmieniać go na co dzień dzięki skutecznym technikom samoregulacji, by uzyskać wymarzony efekt.

CO DOSTAJESZ PODCZAS 3 SPOTKAŃ:

• Tworzysz mapę swojego układu nerwowego oraz mapę  umysłu, by w końcu przekonać się, że masz wpływ na to, jak się czujesz.
• Poznajesz 3 skuteczne techniki, dzięki którym JUŻ TERAZ zmieniasz wzorzec układu nerwowego, by móc przyjąć wymarzone życie.

PO KAŻDYM SPOTKANIU OTRZYMASZ DOSTĘP DO:

• Nagrania spotkania o teorii poliwagalnej – regulacji układu nerwowego ORAZ mojego Masterclass o pracy Systemem Wewnętrznej Rodziny – uzdrawianiu umysłu (1 miesiąc dostępu)
• 3 nagrań mp3 skutecznych praktyk samoregulacji (do pobrania na zawsze)

INWESTYCJA: 1450 ZŁ ( 3 SPOTKANIA 60 minut + MATERIAŁY)

LOKALIZACJA: ONLINE

ETAP 2: OCZYSZCZANIE CIAŁA I UMYSŁU - ODDECH W LEŚNEJ ENKLAWIE

Uczysz się zmniejszać stan zapalny w ciele (podłoże wszystkich chorób) – oczyszczać ciało i umysł toksyn podczas leśnego spaceru.

CO DOSTAJESZ PO 2-GODZINNEJ SESJI LEŚNEJ ZE MNĄ:

• 2 nagrania mp3 oczyszczających praktyk na co dzień (do pobrania na zawsze)
• Menu 4 błyskawicznych technik samoregulacji do stosowania w dowolnym momencie gdziekolwiek jesteś

Czarne mumio (zapas na pół roku) lub białe mumio (zapas na 2 miesiące)

INWESTYCJA: 1600 ZŁ ( 2-GODZINNE SPOTKANIE + MATERIAŁY + ZAPAS MUMIO)

LOKALIZACJA: MAGICZNY LAS W BAJKOWEJ KRAINIE WZGÓRZ TRZEBNICKICH PRZY PENSJONACIE ENKLAWA

ETAP 3: GŁĘBOKA TRANSFORMACJA WZORCA UKŁADU NERWOWEGO

Z moim wsparciem przestajesz wpadać w pułapki starego wzorca – samokrytycyzmu, obwiniania i poczucia bycia ofiarą – który zabiera Ci energię. Wspieram Cię, abyś coraz większą liczbę godzin ze swojego dnia traktował(a) się na tyle poważnie i odpowiedzialnie, by szczerze przyznać przed sobą, jaki wzorzec codziennie praktykujesz, że masz takie efekty – jakie masz. Przy moim wsparciu skupiasz się w pełni na przyjmowaniu TERAZ życia swoich marzeń przy jednoczesnym zachowaniu przestrzeni na zmianę wzorca układu nerwowego oraz uzdrowienia i zintegrowania doświadczeń z przeszłości – wspomnienia. 

INWESTYCJA: 1200 ZŁ MIESIĘCZNIE ( 3 SPOTKANIA 60 MINUT + NAGRANIA PRAKTYK Z SESJI )

LOKALIZACJA: ONLINE (MOŻLIWOŚĆ SESJI LEŚNYCH – DO USTALENIA)

TWOJA INWESTYCJA

OD ŻYCIA WSPOMNIENIEM DO ŻYCIA MARZEŃ

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby uzdrowić układ nerwowy już teraz zamknięte w 1 programie.

Dołącz już teraz, skorzystaj ze spotkań i menu praktyk, które zabierzesz do swojej codzienności i wnieś swoje życie na nowy poziom.

Nie jesteś pewna, czy chcesz zrealizować cały program? Zapisz się na ETAP 1 (3 spotkania) i przekonaj się, czy nasza współpraca daje Ci oczekiwany efekt. Możesz zrezygnować w każdym momencie 🙂 

„Często zmieniamy położenie geograficzne. A to, czego potrzebujemy, to zmiana stanu układu nerwowego”

Stephen Porges

Ten PROGRAM zmienia życie!

Opinie osób, które pracowały ze mną przed Tobą

Zapisałam się na program “Oddech w Leśnej Enklawie” gdyż chcę świadomie żyć i wychowywać nasze dzieci. Program oceniam wysoko 10/10.

Najważniejsze było dla mnie móc spędzić kilka godzin z wyregulowanym dorosłym przy którym czułam się bezpiecznie. Po zakończeniu treningu wyjechałam wypoczęta (tak, jest to możliwe przy 3 dzieci), co było dla mnie jednoznacznym wskazaniem, że warto było zainwestować czas i środki finansowe w przyjazd do Leśnej Enklawy.

Zaangażowana Prowadząca, empatyczna, z wiedzą i umiejętnościami oraz niesamowite okoliczności przyrody w postaci soczyście zielonego lasu, pól rzepaku i ciszy oraz mikroklimatu sprawią, że warto podjąć wysiłek treningu aby zyskać spokój i pokój ducha 😉

MAGDA, jeszcze raz serdecznie dziękuję za spotkanie z Tobą, które zostanie we mnie na długo, za to jakim jesteś człowiekiem – P R A W D Z I W Y M !!!

No i zaczerwienienie na twarzy się zmniejszyło tzn. trądzik różowaty jest mniejszy. Aż trudno mi uwierzyć, że od jednego wypicia mumio takie skutki. Rewelacja!

Anna Michalczyk

Program nie jest tani, więc miałem obawy, czy to słuszna inwestycja środków i czy na mnie to podziała. Dziś wiem, że to, jak się teraz czuje w świecie, było warte każdej złotówki. Szybciej wracam do równowagi po sytuacjach stresowych. Generalnie jest lżej, pogodniej, łagodniej, bezpieczniej. BEZCENNE!

Od początku czułem, że łapiesz ze mną dobry vibe, wydajesz się pogodna, otwarta, empatyczna. Do tego jesteś w moim odczuciu świetnym fachowcem w dziedzinie uważności, czerpiesz wiedzę z różnych źródeł, praktyk, systemów i robisz z nich bardzo skuteczną mieszankę.

Artur Błaszczyk

Nie znałam tej teorii wcześniej, miałam wątpliwości co do skuteczności w przełożeniu na cenę. Po prostu zastanawiałam się, czy będzie warto. Jestem zaskoczona, jak skuteczne są takie ćwiczenia. W przeciwieństwie do terapii, skupialiśmy się tutaj na odczuwaniu spokoju. Pierwszy raz miałam taki czas, w którym skupiałam się na tym jak sobie pomóc, jak poczuć się komfortowo z taką czułością też dla siebie. Moje wielkie  odkrycie to: MAM BEZPOŚREDNI WPLYW NA TO JAK SIĘ CZUJĘ. Mam teraz lepsze relacje z dziećmi. 

Marta

Zapisałam się, bo było to wskazanie Pani psycholog, z którą konsultowałam problemy z synem. Najważniejsze dla mnie były w programie różnorodne metody oddychania i samoregulacji. Zauważam większy spokój, świadomość nadchodzącego stresu, umiejętność samoregulacji w momencie kiedy mnie zalewa stres/złość. Współpraca z Panią była ogromną przyjemnością a kontakt bardzo pomocny. Poleciłam już trening wielu osobom mówiąc, że jest to trening, który pomaga się wyciszyć i ogarnąć emocje w trudnych momentach. 

Lidia

Zapisałam się ze względu na syna z Zespołem Aspergera. W trakcie i po programie zauważyłam, że bardziej obserwuję siebie, reakcje zachodzące w moim ciele, poziom napięcia i gdzie się ono gromadzi. Zauważyłam że czuję się spokojniejsza dzięki temu, że znam techniki relaksacyjne, które mogą mi pomóc, gdy zwiększa się napięcie. Wiem, że emocje nie muszą mną rządzić, ale ja też mogę je skutecznie regulować. Współpraca była bardzo fajnym doświadczeniem:) Zwłaszcza kojący, spokojny głos, dzięki któremu łatwiej było się zrelaksować i odprężyć.

Iwona

ZAINTERESOWANY?

Zostaw swój adres e-mal. Od czasu, do czasu prześlemy nań najważniejsze informacje o naszej ofercie i organizowanych wydarzeniach. Gwarantujemy, że nie będzie to zalew nic nie wnoszących mejli.

 

 

UDAŁO SIĘ!