fbpx
dołącz do grupy dla kobiet: wyjdź z uzależnienia od kortyzolu i uzdrów układ nerwowy

CZY JESTEŚ GOTOWA NA ŻYCIE TWOICH MARZEŃ?

Nigdy nie jest za późno, by odczuwać na co dzień przyjemność

i ze swobodą budować życie pełne bliskości i wolności!

Jesteś tu, bo pragniesz obrać inną ścieżkę radzenia sobie ze stresem, ale po prostu nie znalazłaś jeszcze odpowiedniej mapy. Aż do teraz.

 Czy czujesz się zagubiona, bo przeważnie skupiasz się na innych? Może trudno Ci w to uwierzyć, ale to, że ciągle czujesz niepokój, przemęczenie, wybuchasz, martwisz się czy zamykasz się w sobie – to wspomnienie Twojego układu nerwowego, które wciąż uruchamia się w odczuciach w ciele, emocjach i myślach. Aby wyjść z błędnego koła stresu niezbędna jest zmiana wzorca układu nerwowego.

Czy jesteś gotowa zacząć żyć dla siebie?

Dołącz do 3-miesięcznej grupy dla kobiet i przekształć swoje nawyki polegające na zadowalaniu innych ludzi w proces wzmacniania osobistej mocy. 

Dzięki mojemu doświadczeniu w prowadzeniu tysięcy kobiet podczas warsztatów i osobistych sesji terapeutycznych, ten program jest skondensowaną formą sprawdzonych strategii pozwalających skutecznie poradzić sobie z perfekcjonizmem, zadowalaniem innych, porzucaniem siebie i niestawianiem granic za pomocą wspólnych praktyk, narzędzi, rozmów i wsparcia podobnych do Ciebie silnych kobiet, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje marzenia i nareszcie żyć życiem, którego pragną.

 

CO OSIĄGNĘŁY OSOBY DZIĘKI PRACY ZE MNĄ:

ŻYCIE PRZED PROGRAMEM

PROBLEMY W RELACJACH

Rozwiń

Wycofywanie się z relacji, obwinianie innych, krytykowanie siebie i innych bez powodu, poczucie samotności.

DEPRESJA I POCZUCIE BEZNADZIEI

Rozwiń

Depresja, poczucie rozpaczy i beznadziei- braku możliwości ucieczki, bezradność, wstyd, poczucie bezwartościowości, brak energii.

NIEPOKÓJ I NAPIĘCIE

Rozwiń
  • Unikanie uczuć i bólu poprzez: nadmierne zajmowanie się pracą, emocjonalne jedzenie, nadmierne ćwiczenia, dysocjację, łagodzenie bólu używkami
  • Lęk, męczące myśli, koszmary senne, nadmierna czujność
  • Rozdrażnienie, trudności z koncentracją, impulsywność, wybuchy złości

PROBLEMY ZDROWOTNE

Rozwiń

Dysregulacja autonomicznego układu nerwowego- zmniejszona odporność, problemy żołądkowe, przewlekłe bóle pleców, zaburzenia snu, zaburzenia autoimmunologiczne, wysokie ciśnienie, uzależnienia.

ŻYCIE PO PROGRAMIE

SKUTECZNA SAMOREGULACJA I WIĘCEJ POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA

SKUPIENIE NA TYM, CO NAJWAŻNIEJSZE DLA CIEBIE, ZACZYNAJĄC OD TERAZ...

... PRZY ZACHOWANIU PRZESTRZENI DLA DOŚWIADCZEŃ Z PRZESZŁOŚCI, KTÓRE WYMAGAJĄ UWOLNIENIA I ZINTEGROWANIA.

ZŁAGODZENIE LUB ZUPEŁNE USTĄPIENIE OBJAWÓW CHORÓB AUTOIMMUNOLOGICZNYCH

UMIEJĘTNOŚĆ RADZENIA SOBIE ZE STRESEM NIE TYLKO W TEORII CZY MÓWIENIU, ALE PRZEDE WSZYSTKIM W DOŚWIADCZENIU, PRAKTYCZNYCH STRATEGIACH I ZINTEGROWANEJ PRAKTYCE

Jednorazowa płatność 4500 zł
Płatność w 3 ratach po 1600 zł

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Wiem, jak się wychodzi z samotnej krainy cierpienia – zrobiłam to dla siebie i zrobiłam to już z setkami innych osób.  Uważność i regulacja układu nerwowego zmieniły moje życie, co pozwoliło mi przestać żyć wspomnieniem, zaufać, że mogę żyć tak, jak pragnę. Codziennie zachwycam się efektem: miłością, bliskością i harmonią, które nauczyłam się przyjmować. Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego stworzyłam ten program. 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, pełniłam rolę superwizora uważności,  współorganizowałam Festiwal uważności, wprowadzałam do Polski Safe and Sound Protocol (teoria poliwagalna). 12 lat pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi oraz ciągłe poszukiwania pozwoliły mi opracować nowe podejście integrujące wiele dyscyplin – psychoterapię, pracę z traumą, qigong, uważność, lasoterapię, teorię poliwagalną, System Wewnętrznej Rodziny i breathwork. Obecnie pracuję głównie własnymi autorskimi programami dla dorosłych: “Od życia wspomnieniem do życia marzeń” oraz dla dzieci i nastolatków: “Pa Nda i podróż 8 zmysłów” .  

FEATURED IN

Czy to przypomina Ciebie?

KŁOPOTY Z SAMOAKCEPTACJĄ

Zmagasz się z nieustannym poczuciem, że nie spełniasz swoich własnych, często nieosiągalnych standardów. Ciągle pracujesz na poprawę samej siebie, ale trudno jest Ci zaakceptować swoje własne sukcesy.

PERFEKCJONIZM, KTÓRY CIĘ ZATRZYMUJE

Perfekcjonizm sprawia, że często unikasz podejmowania działań, bo obawiasz się nieosiągnięcia idealnego rezultatu. To jak pułapka, która blokuje Cię przed pełnym wykorzystaniem swojego potencjału.

TRUDNOŚCI Z WYRAŻANIEM GRANIC

Masz trudności z wyznaczaniem i wyrażaniem swoich granic. Często zgadzasz się na rzeczy, które nie są dla Ciebie komfortowe, z obawy przed odrzuceniem lub konfliktem. 

 POCZUCIE WINY ZA ROZUMIENIE SWOICH POTRZEB

Czujesz się winna, gdy starasz się zrozumieć i spełnić własne potrzeby. To jakbyś nie zasługiwała na czas i uwagę, które poświęcałabyś sobie.

WALKA Z CODZIENNĄ RUTYNĄ

Codzienne zadania mogą sprawiać Ci trudności, a proste wybory stają się przeciwnością. Walka z samodzielnym funkcjonowaniem wydaje się czasem przytłaczająca.

Jeśli rozpoznajesz siebie na tej liście, to ten program może być Twoim kluczem do zmiany.

Co znajdziesz w programie grupowym

“OD ŻYCIA WSPOMNIENIEM DO ŻYCIA MARZEŃ”

To krok milowy na drodze do harmonii. Poznasz swój wzorzec układu nerwowego, nauczysz się – jak go samodzielnie zmieniać na co dzień w zrelaksowany sposób, by wyjść z uzależnienia od kortyzolu, stać się Świadomą Dorosłą i przyjąć efekt, o którym marzysz.

Dzięki wsparciu grupy, skutecznym metodom samoregulacji i zmianie trybu życia –  TA ZMIANA JEST TRWAŁA. 

9 grupowych sesji na ZOOM w grupie wspierających kobiet
v
wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku
h
menu skutecznych praktyk, by regulować układ nerwowy na co dzień
nagrania spotkań grupowych dostępne 6 miesięcy na profesjonalnej platformie kursowej
BONUS 1 - NAGRANIA I MATERIAŁY Z 5 MOICH KURSÓW (WYŁĄCZNIE DLA OSÓB, KTÓRE DOŁĄCZĄ DO 6.03)
BONUS 2 - DODATKOWE 2-H SPOTKANIE Z RYTUAŁEM, KTÓRY UGRUNTUJE CIĘ W POCZUCIU BEZPIECZEŃSTWA I MOŻLIWOŚCI

TERMINY SPOTKAŃ (ŚRODY):

 

spotkanie 1: 13.03.2024 19:30 – 21:00

spotkanie 2: 20.03.2024 19:30 – 21:00

spotkanie 3: 27.03.2024 19:30 – 21:00

spotkanie 4: 3.04.2024 19:30 – 21:00

spotkanie 5: 10.04.2024 19:30 – 21:00

spotkanie 6: 17.04.2024 19:30 – 21:00

spotkanie 7: 24.04.2024 19:30 – 21:00

spotkanie 8: 8.05.2024 19:30 – 21:00

spotkanie 9: 15.05.2024 19:30 – 21:00

NIE CZEKAJ

Zarezerwuj miejsce w programie już teraz

i otrzymaj BONUS 1 warty 3890 zł (dostępny do 6.03)

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jednorazowa płatność 4500 zł
Płatność w 3 ratach po 1600 zł
BONUSy

dodatkowe 2-godzinne spotkanie z rytuałem uważnego ruchu i tańca - uwalniania starych blokad i tworzenia przestrzeni i poczucia bezpieczeństwa w ciele dla Twoich marzeń

CO ZYSKUJESZ:

Zaawansowany proces ucieleśnionego uwalniania złości, żalu i otwierania się na przyjemność w grupie, w której czujesz się wspierana.

WARTOŚĆ – 1000 zł

TWOJA INWESTYCJA

OD ŻYCIA WSPOMNIENIEM DO ŻYCIA MARZEŃ

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby z odwagą żyć życiem Twoich marzeń i uzdrowić układ nerwowy już teraz zamknięte w 1 programie.

Dołącz już teraz, skorzystaj ze spotkań z kobietami, które Cię wzmacniają oraz z menu praktyk, które zabierzesz do swojej codzienności oraz BONUSÓW o wartości 4890 zł* i wnieś swoje życie na nowy poziom.

* BONUS 1 dostępny do 6.03

Jednorazowa płatność 4500 zł
Płatność w 3 ratach po 1600 zł

 

„Często zmieniamy położenie geograficzne. A to, czego potrzebujemy, to zmiana stanu układu nerwowego”

Stephen Porges

Ten PROGRAM zmienia życie!

Opinie osób, które pracowały ze mną przed Tobą

Skorzystałam z 1. etapu indywidualnego programu “Od życia wspomnieniem do życia marzeń” Magdy. Złożyło się z 3 bardzo aktywnych i dużo dajacych spotkań online, drobnych prac domowych i nagrań wypełnionych wiedza. Magda prowadzi rozmowę i medytacje w bardzo efektywny sposób – dzięki nim zbliżyłam się z częsciami mnie, które wczesniej były zblokowane. Dostałam też narzędzia do dalszej pracy. Dziękuję!

Karolina Drobotowicz

Zapisałam się na program “Oddech w Leśnej Enklawie” gdyż chcę świadomie żyć i wychowywać nasze dzieci. Program oceniam wysoko 10/10.

Najważniejsze było dla mnie móc spędzić kilka godzin z wyregulowanym dorosłym przy którym czułam się bezpiecznie. Po zakończeniu treningu wyjechałam wypoczęta (tak, jest to możliwe przy 3 dzieci), co było dla mnie jednoznacznym wskazaniem, że warto było zainwestować czas i środki finansowe w przyjazd do Leśnej Enklawy.

Zaangażowana Prowadząca, empatyczna, z wiedzą i umiejętnościami oraz niesamowite okoliczności przyrody w postaci soczyście zielonego lasu, pól rzepaku i ciszy oraz mikroklimatu sprawią, że warto podjąć wysiłek treningu aby zyskać spokój i pokój ducha 😉

MAGDA, jeszcze raz serdecznie dziękuję za spotkanie z Tobą, które zostanie we mnie na długo, za to jakim jesteś człowiekiem – P R A W D Z I W Y M !!!

Anna Michalczyk

Program nie jest tani, więc miałem obawy, czy to słuszna inwestycja środków i czy na mnie to podziała. Dziś wiem, że to, jak się teraz czuje w świecie, było warte każdej złotówki. Szybciej wracam do równowagi po sytuacjach stresowych. Generalnie jest lżej, pogodniej, łagodniej, bezpieczniej. BEZCENNE!

Od początku czułem, że łapiesz ze mną dobry vibe, wydajesz się pogodna, otwarta, empatyczna. Do tego jesteś w moim odczuciu świetnym fachowcem w dziedzinie uważności, czerpiesz wiedzę z różnych źródeł, praktyk, systemów i robisz z nich bardzo skuteczną mieszankę.

Artur Błaszczyk

Nie znałam tej teorii wcześniej, miałam wątpliwości co do skuteczności w przełożeniu na cenę. Po prostu zastanawiałam się, czy będzie warto. Jestem zaskoczona, jak skuteczne są takie ćwiczenia. W przeciwieństwie do terapii, skupialiśmy się tutaj na odczuwaniu spokoju. Pierwszy raz miałam taki czas, w którym skupiałam się na tym jak sobie pomóc, jak poczuć się komfortowo z taką czułością też dla siebie. Moje wielkie  odkrycie to: MAM BEZPOŚREDNI WPLYW NA TO JAK SIĘ CZUJĘ. Mam teraz lepsze relacje z dziećmi. 

Marta

Zapisałam się, bo było to wskazanie Pani psycholog, z którą konsultowałam problemy z synem. Najważniejsze dla mnie były w programie różnorodne metody oddychania i samoregulacji. Zauważam większy spokój, świadomość nadchodzącego stresu, umiejętność samoregulacji w momencie kiedy mnie zalewa stres/złość. Współpraca z Panią była ogromną przyjemnością a kontakt bardzo pomocny. Poleciłam już trening wielu osobom mówiąc, że jest to trening, który pomaga się wyciszyć i ogarnąć emocje w trudnych momentach. 

Lidia

Zapisałam się ze względu na syna z Zespołem Aspergera. W trakcie i po programie zauważyłam, że bardziej obserwuję siebie, reakcje zachodzące w moim ciele, poziom napięcia i gdzie się ono gromadzi. Zauważyłam że czuję się spokojniejsza dzięki temu, że znam techniki relaksacyjne, które mogą mi pomóc, gdy zwiększa się napięcie. Wiem, że emocje nie muszą mną rządzić, ale ja też mogę je skutecznie regulować. Współpraca była bardzo fajnym doświadczeniem:) Zwłaszcza kojący, spokojny głos, dzięki któremu łatwiej było się zrelaksować i odprężyć.

Iwona

ZAINTERESOWANY?

Zostaw swój adres e-mal. Od czasu, do czasu prześlemy nań najważniejsze informacje o naszej ofercie i organizowanych wydarzeniach. Gwarantujemy, że nie będzie to zalew nic nie wnoszących mejli.

 

 

UDAŁO SIĘ!