fbpx

Warsztaty odbędą się na żywo (Zoom)

17 LIPCA 19:30-21:00 (środa)

FEATURED IN

Po co przychodzisz na

SZCZĘŚLIWY NASTOLATEK

ZAMIEŃ 4 ŚLEPE PLAMKI NA 4 FILARY ZDROWEJ RELACJI?

RAZ NA ZAWSZE ZMIENIASZ 4 PLAMKI ŚLEPE W RELACJI Z NASTOLATKIEM: wzorce układu nerwowego NA 4 FILARY WASZEJ BLISKOŚCI I ZROZUMIENIA

Poznajesz skuteczne narzędzia, które pomagają zmniejszyć stres i nareszcie czuć ulgę bliskości

Odkrywasz sekrety zapraszania magii, spontaniczności i flow do codziennego życia

Doświadczasz połączenia uważności, medytacji, ożywiania marzeń, breathworku i natury

Otrzymujesz prezenty i wyjątkowe propozycje WYŁĄCZNIE dla osób, które uczestniczą w warsztatach na żywo

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

Połączenie. Odkrywanie. Transformacja. Przyjemność.

 Czy myślisz czasem, że tak naprawdę nikt nie wie, jak samotna i bezradna się czujesz, gdy nastolatka/nastolatek kolejny raz odmawia rozmowy albo odchodzi z trzaskiem drzwi? Kiedy zauważasz u nastolatka:
*niską samoocenę, brak pewności siebie, nieśmiałość
 *wycofanie z kontaktu lub wybuchy złości
*rosnące zainteresowanie czasem przed ekranem

.

Czy masz czasem wrażenie, że niesiesz tak dużo, że jeszcze jeden dzień, a się załamiesz? Tajemnicą poliszynela jest, że wszyscy mamy ten sam sekret. To uczucie, że nikt nie wie, ile ciężaru mamy w sercu…

.
„Plamki ślepe” SĄ PRAWDZIWE. Nieważne, jak dobra jesteś – nie możesz zobaczyć tego, czego nie możesz zobaczyć. „Zadowalacz” w tobie każe Ci zawsze być „dobrą” – tą, która nie ma problemów, wątpliwości i potrzeb.  Nie możesz zobaczyć, jaką dziurę w sercu nastolatka robi to, że poświęcasz się – jednocześnie obwiniając się i nie widząc swojego udziału w swoim samopoczuciu. „Perfekcjonista” każe Ci robić wszystko idealnie, natychmiast. Nie możesz zobaczyć, jaką minę ma nastolatek, kiedy znów krytykujesz i wymagasz zamiast odpuścić i zaciekawić się… A to tylko niektóre ze ślepych plamek, które razem odkryjemy i nauczymy się transformować w filary zdrowej relacji!
.
Relaks, regulacja układu nerwowego i nauka ze mną podczas wyjątkowych spotkań na żywo (Zoom) dadzą Ci wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby wprowadzić uważność, życzliwość i połączenie z naturą już teraz do Twojego życia! Zyskasz wiedzę i doświadczenie: jak mieć dostęp do harmonii i poczucia bezpieczeństwa wszędzie i zawsze.

Możesz zaufać! To PRAWDZIWE DOŚWIADCZENIE, które od pierwszego dnia zmieni Twoje życie!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

POZNAJ MAGDĘ KASPRZYK

Magda nauczyła tysiące dzieci, nastolatków i dorosłych, jak dać się zauważyć i w końcu żyć wolno jako najbardziej autentyczna wersja siebie. W Podcaście DUŻE UCZUCIA koi, dodaje energii i odwagi. Wie, jak się wychodzi z samotnej krainy cierpienia – zrobiła to dla siebie i z tysiącami osób.  Uważność i regulacja układu nerwowego zmieniły jej życie, co pozwoliło przestać żyć wspomnieniem, zaufać, że może żyć tak, jak pragnie. Codziennie zachwyca się efektem: miłością, bliskością i harmonią, które nauczyła się przyjmować. Tego samego pragnie dla Ciebie i dlatego stworzyła te warsztaty. 

Jest psychologiem i psychoterapeutą, pełniła rolę superwizora uważności,  współorganizowała Festiwal uważności, wprowadzała do Polski Safe and Sound Protocol (teoria poliwagalna). 12 lat pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi oraz ciągłe poszukiwania pozwoliły jej opracować nowe podejście integrujące wiele dyscyplin – psychoterapię, pracę z traumą, qigong, uważność, lasoterapię, teorię poliwagalną, System Wewnętrznej Rodziny i breathwork. Obecnie pracuje głównie własnymi autorskimi programami dla dorosłych: “Od życia wspomnieniem do życia marzeń” oraz dla dzieci i nastolatków: “Pa Nda i podróż 8 zmysłów” .  

Misją Magdy jest pomóc dorosłym tworzyć taki świat, w którym chce się żyć!

Warsztaty odbędą się na żywo (Zoom)

17 LIPCA 19:30-21:00 (środa)

„Przywilej tego życia to stać się tym, kim naprawdę jesteś.”

Carl Jung

ZAINTERESOWANY?

Zostaw swój adres e-mal. Od czasu, do czasu prześlemy nań najważniejsze informacje o naszej ofercie i organizowanych wydarzeniach. Gwarantujemy, że nie będzie to zalew nic nie wnoszących mejli.

 

 

UDAŁO SIĘ!